برگزاري انتخابات «انجمن حکمت و فلسفه ايران»

 

به گزارش روابط عمومي موسسه پژوهشي حکمت و فلسفه ايران، انتخابات انجمن حکمت و فلسفه ايران در روز سه‌شنبه 5 اسفندماه 1399 برگزار مي‌شود. اعضاي اين انجمن مي‌توانند با مراجعه به اين آدرس (www.irip.ac.ir/u/13c) در اين انتخابات شرکت کنند. اعضاي گرامي براي ورود بايد نام کاربري و رمز عبور خود را وارد کنند. لازم به ذکر است که نام کاربري و رمز عبور اعضايي که اطلاعات شخصي آن‌ها کامل بوده باشد، توسط واحد روابط عمومي تنظيم خواهد شد.

?

توجه: براي ورود به سامانه، شماره موبايل خود را به عنوان نام کاربري و کد ملي را به عنوان رمز عبور وارد نماييد. 

  

لازم به ذکر است که سامانه راي‌گيري از ساعت 9 صبح الي 13 روز 5 اسفندماه فعال خواهد بود و  امکان انتخاب 7 نفر به عنوان اعضاي هيئت مديره وجود دارد. توجه به اين نکته ضروري است که افراد تنها در ساعت مقرر مي‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

 اعضاي انجمن از روز دوشنبه مي‌توانند وارد سامانه شوند و افراد کانديد را به صورت آزمايشي مشاهده نمايند، اما امکان راي‌گيري تنها در زمان مقرر (سه‌شنبه 5 اسفند ساعت 9 صبح الي 13 بعد از ظهر) ممکن خواهد بود. 

افرادي که علاقه‌مند هستند تا به عنوان کانديد در راي‌گيري شرکت کنند، مي‌توانند درخواست خود را حداکثر تا ساعت 12 بعد از ظهر روز دوشنبه 4 اسفند ماه به همراه اطلاعات فردي (نام و نام خانوادگي، شماره تماس و شماره ملي) به آدرس ايميل ([email protected]) ارسال کنند. 

توجه: اعضاي انجمن لازم است که در روز دوشنبه از امکان ورود به سامانه راي‌گيري اطمينان حاصل کنند. اعضاي انجمن در صورت بروز مشکل در ورود به سامانه راي‌گيري مي‌توانند با اين شماره (02167238209) تماس حاصل فرمايند.

همچنين، جلسه مجمع سالانه انجمن هم در روز سه‌شنبه 5 اسفندماه 1399 ساعت 15 تا 17 برگزار مي‌شود. اعضاي محترم انجمن مي‌توانند با دنبال کردن دستور زير وارد مجمع شوند: 

 لينک ورود به جلسه مجازي به شرح ذيل اعلام مي‌گردد.

www.skyroom.online/ch/irip/ins

خواهشمند است جهت ورود به جلسه به نکات زير توجه فرمائيد.

 ورود فقط از طريق مرورگر گوگل کروم امکان پذير است

 براي ورود نام خود را در قسمت نام کاربري وارد نماييد و گزينه «ميهمان» را انتخاب نماييد.

 دسترسي به ميکروفن و دوربين تنها پس از درخواست اپراتور و تاييد شما فعال خواهد شد. لذا براي استفاده از ميکروفن و دوربين بعد از درخواست اپراتور روي مرورگر گزينه تاييد يا بله را بزنيد و در ادامه روي صفحه مرورگر گزينه Allow را انتخاب نماييد.

 در صورت بروز هرگونه مشکل با اين شماره (02167238209) تماس حاصل فرماييد. 


1399/12/1

 

events

اعلام نتايج انتخابات «انجمن حکمت و فلسفه ايران»
نتايج انتخابات «انجمن حکمت و فلسفه ايران» اعلام شد.
برگزاري انتخابات «انجمن حکمت و فلسفه ايران»
انتخابات «انجمن حکمت و فلسفه ايران» در تاريخ 5 اسفندماه 1399 با مشارکت اعضاي برگزار مي‌شود.
گزارش‌

 

 

خلاصة فعاليت‌هاي استاد دكتر غلامرضا اعواني رئيس هيئت مديرة انجمن حكمت و فلسفة ايران در سال 1392
خلاصة فعاليت‌هاي استاد دكتر غلامرضا اعواني رئيس هيئت مديرة انجمن حكمت و فلسفة ايران در سال 1392
گفت‌وگو
مسأله‌ي محيطِ زيست و اسلام
مصاحبه با پروفسور ريچارد فولتز از دپارتمان مطالعات دين دانشگاه کونکوردياي کانادا درباره پرسش‌هايي راجع به اسلام و محيطِ زيست

انجمن حکمت و فلسه ايران

تهران، خيابان نوفل لوشاتو، خيابان آراکليان، شماره 4

کد پستي 14816-11336 صندوق پستي 7166-14155  -  تلفن 66405445-021